شنبه تا چهارشنبه ۱۷-۸ ۴۲۰۴ ۴۴۲۰ ۹۸۱۱+
  • FaceBook
  • Instagram
  • FaceBook

تأمین

مسئله تأمینِ نیاز های ضروری همواره از دغدغه های اصلی صنعتگران بوده است و امروزه با توجه به شرایط تحریمی، این موضوع بیش از پیش نیز خودنمایی می کند. تأمین دستگاه هایی استاندارد همراه با قطعات یدکی مناسب، تأثیر بسزایی در کیفیت نهایی محصول و در نتیجه بازدهی واحدهای تولیدی دارد. در همین راستا یکی از فعالیت های اصلی گرما الکتریک، توجه به این نیاز اساسی بوده و همواره سعی در ارائه راهکار هایی مناسب جهت برآورده ساختن آن می نماید.
خدماتی که در این بخش به مشتریان ارائه می گردد، شامل تأمین دستگاه ها، ماشین آلات و قطعات مورد نیاز در بخش های مختلف زیر است:

  • خطوط تولید خوراک حیوانات و صنایع غذایی
  • صنعت کشاورزی
  • خطوط کارخانه های بازیافت
  • تجهیزات تعمیر و نگهداری پالایشگاه های نفت و گاز

شرکت گرما الکتریک به منظور تسهیل در تعمیر و نگهداری خطوط تولید و کاهش هزینه ها، تلاش می کند تا با تهیه قطعات و تجهیزات به روز و با کیفیت، نیاز مشتریان خود را در سریعترین زمان ممکن برآورده سازد.
از جمله مهم ترین قطعات مصرفی در ماشین آلات تولید خوراک دام، طیور و حیوانات، می توان از دای دستگاه پرس پلت و دای و شفت اکسترودر نام برد که با تکنولوژی "وکیوم هاردنینگ" تحت فشار زیاد تولید می شوند و به همین خاطر تأمین نوع معتبر آن، از اهمیت بالایی بررخوردار است. گرما الکتریک با همکاری شرکای بین المللی خود، دای مورد نیاز انواع برند ها در ظرفیت های گوناگون را تهیه می نماید. لازم به ذکر است که بنا به درخواست مشتری، تأمین این قطعات هم از شرکت های اروپایی و هم از سازندگان چینی آن امکان پذیر است.
در کنار دای، شفت و ماردون دستگاه اکسترودر نیز قابل تعویض اند. این قطعات نیز به دلیل تماس با مواد خام در حین فرایند پخت، باید در مدت های مشخص، مورد بررسی قرار گرفته و سرویس شوند تا در صورت نیاز، تعویض آن ها صورت گیرد. گرماالکتریک با شناسایی دستگاه شما، خدمات تهیه و نوسازی قطعات را انجام می دهد.
از دیگر زمینه های فعالیت ما، تهیه ماشین آلات و تأمین قطعات یدکی متناسب با آن ها در حوزه صنایع غذایی، تجهیزات کشاورزی و خطوط بازیافت است. تجربه ی ما در تأمین کامل این خطوط، پیشنهاد های متنوعی را برای مشتریان ارائه می دهد.
همچنین وجود استانداردهای متنوعی در صنایع نفت و گاز، اهمیت تأمین تجهیزات این حوزه از سازندگان معتبر را دو چندان می کند. تجهیزات اساسی تعمیر و نگهداری پالایشگاه ها، جک های هیدرولیکی و ادوات پنوماتیکی و ابزار دقیق که از حساسیت های زیادی نیز برخوردارند از جمله ی این مواردند. گرما الکتریک با تجربه خود در این زمینه، ضمن تضمین کیفیت، همواره توان تأمین انواع محصولات از این دست را داراست.