شنبه تا چهارشنبه ۱۷-۸ ۴۲۰۴ ۴۴۲۰ ۹۸۱۱+
  • FaceBook
  • Instagram
  • FaceBook

راهکار تولید خوراک حیوانات خانگی

حیوانات خانگی همانند انسان ها برای عمر طولانی و سلامت به مجموعه ای کامل از مواد مغذی احتیاج دارند. یکی از مزایای غذای خشک برای حیوانات، تراکم بالای انرژی و مواد مغذی است که با حجم کم در دسترس حیوان قرار می گیرد. این ویژگی به خصوص در دوران رشد با توجه به حجم کم دستگاه گوارش و نیازهای تغذیه ای بالا بسیار کاربردی است.
خوراک حیوانات خانگی یک بازار بزرگ و در حال توسعه مداوم است. توجه فزاینده به سلامتی حیوانات خانگی، استانداردهای جدید و تقاضای بیشتری را در صنعت خوراک حیوانات به وجود آورده است. علاوه بر این، صاحبان حیوانات انتظار دارند که خوراک به شکل ها، رنگ ها و طعم های مختلف موجود باشد.
مواد اولیه مورد نیاز برای تولید خوراک حیوانات خانگی شامل: ویتامین ها و مواد معدنی، رنگ ها، ذرت، گندم، سویا، پودر ماهی، پودر گوشت و ... است که تمام این مواد در داخل کشور قابل تأمین است. تقاضا برای تولید خوراک با کیفیت ، ظاهر بصری جذاب و همچنین فواید غذایی مناسب، به تجهیزات مدرن نیاز دارد.

ماشین آلات خط تولید انواع اروپایی، چینی و ایرانی دارند. گرما الکتریک به عنوان تولید کننده و وارد کننده اصلی ماشین آلات خوراک حیوانات، با هدف تأمین نیاز کشور در حوزه ی تکنولوژی های خوراک حیوانات خانگی راه کارهای متفاوتی را با توجه به خواسته، بودجه و زمان مشتریان در نظر گرفته است. از این میان می توان به پیشنهادِ خطوط کامل، دستگاه های اصلی، قطعات یدکی اعم از اروپایی، چینی، ایرانی و ترکیب آن ها را نام برد.

در دیاگرام زیر می توانید بخش های اصلی فرآیند تولید خوراک حیوانات خانگی را مشاهده فرمایید. تجهیزاتی نظیر بچینگ، آسیاب، میکسر، کاندیشنرها، دستگاه اکسترودر، خشک کن، تجهیزات جا به جایی مواد، وکیوم کوتر و کولر بخش های اساسی این خطوط هستند.