شنبه تا چهارشنبه ۱۷-۸ ۴۲۰۴ ۴۴۲۰ ۹۸۱۱+
  • FaceBook
  • Instagram
  • FaceBook

ساخت

تولید و ساخت دستگاه به عنوان یکی از ارکان اصلی در گرما الکتریک سابقه ای دیرینه دارد. این شرکت با بیش از دو دهه تجربه در این صنعت، از پیشگامان ساخت دستگاه های تولید خوراک در ایران به حساب می آید. ماشین آلات این عرصه به دلیل تولید مواد خوراکی که با تغذیه انسان در ارتباط است، از اهمیت بالایی برخوردارند چرا که کیفیت پخت خوراک همراه با حفظ بهداشت لازم، از استاندارد های ضروری به شمار می رود.
این شرکت ضمن ساخت دستگاه های تولید خوراک دام، طیور و آبزیان، ساخت و راه اندازی خطوط صنایع غذایی، ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات صنعت نفت و گاز را نیز در کارنامه خود داراست.
خطوط تولید خوراک و صنایع غذایی
دستگاه های متعددی در این خطوط مورد استفاده قرار می گیرند؛ از جمله اکسترودر و پرس پلت که عناصری کلیدی در تولید خوراک حیوانات هستند.
پرس پلت به عنوان راهکار متداول در تولید خوراک دام و طیور در ظرفیت های گوناگون استفاده می گردد. اکسترودر نیز دستگاهی با تکنولوژی پیشرفته و قابلیت های فراوان است که در تولید خوراک آبزیان، حیوانات خانگی و همچنین صنایع غذایی انسانی کاربرد دارد. تنظیم شناور بودن خوراک برای آبزیان و یا مقدار پوکی مواد در صنایع غذایی مانند تولید اسنک و پفک، توسط تجهیزات جانبی که بر روی اکسترودر قرار می گیرند، برای تولید کننده مهیا می شود.
گرما الکتریک ضمن ساخت این دستگاه ها در داخل، در صورت تمایل مشتری، قابلیت سفارش آن به شرکت های خارجی در اروپا و چین را نیز داراست.
علاوه بر دستگاه های بالا، انواع ماشین آلات دیگر تولید خوراک همچون کاندیشنر، خشک کن، وکیوم کوتر و ... نیز در سبد محصولات گرما الکتریک قرار دارند.
ماشین آلات کشاورزی
کشاورزی با دارا بودن مهم ترین جایگاه در زنجیره ی تولید غذای انسان، با رشدی سریع به سمت مکانیزه شدن پیش رفته است و امروزه در اکثر مناطق مستعد کشت و زرع، دستگاه ها و تجهیزات مختلف جهت تسهیل و افزایش راندمان محصولات، استفاده می گردند. خشک کن های بزرگ صنعتی جهت خشک کردن محصولات و فرآورده های کشاورزی از جمله تجهیزاتی است که در گرماالکتریک به ساخت آن ها پرداخته می شود.
تجهیزات صنعت نفت و گاز
اهمیت صنعت نفت و تجهیزات کلیدی آن بر کسی پوشیده نیست. شرایط تحریمی امروز، توجه به ساخت داخل و بومی سازی این دستگاه ها را نیز دو چندان کرده است. گرما الکتریک با دانش علمی و تجربه ی فنی خود در ساخت برخی از این تجهیزات مانند پکیج های فرایندی فعالیت می کند و به این مهم تحقق بخشیده است.

شایان ذکر است که این گروه صنعتی با پذیرش سفارش هایی ویژه متناسب با نیاز مشتریان، اقدام به ساخت دستگاه هایی متفاوت از مدل های موجود در بازار نیز می کند تا محصول مطلوب در شرایط مورد نظر، تولید و مورد بهره برداری قرار گیرد.