شنبه تا چهارشنبه ۱۷-۸ ۴۲۰۴ ۴۴۲۰ ۹۸۱۱+
  • FaceBook
  • Instagram
  • FaceBook

مدیریت پروژه

مجموعه گرما الکتریک با بیش از 20 سال سابقه ی تخصصی در ساخت انواع ماشین آلات صنعتی از جمله ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات صنایع غذایی و دستگاه های خطوط تولید خوراک حیوانات، با تکیه بر پشتوانه ی دانشگاهی و همکاری با شرکت های معتبر جهانی، اجرای انواع پروژه ها در مدل های مختلف قراردادی را در کارنامه خود داراست.
کارشناسان ما با بهره بردن از ابزارها و تکنیک های لازم با انجام مشاوره های فنی و امکان سنجی به منظورِ ایجاد یک واحد تولیدی، از مراحل آغازین طرح در کنار مشتریان و صاحبان سرمایه بوده و با پیگیری و نظارت بر حسن اجرای عملیات، منابع را برای رسیدن به اهداف مشخص در دوره ی زمانی برنامه ریزی شده، مدیریت می کنند.
همانطور که می دانیم، هر پروژه با محدودیت هایی روبروست و باید در زمان مشخص، با توجه به بودجه ی در دسترس به گونه ای انجام شود که کیفیت مد نظر را برآورده سازد. طبیعتاً برای رسیدن به کیفیت مطلوب، داشتن تجربه ی کافی در کنار تخصص، از نیازهای اساسی به حساب می آید.
پشتیبانی و نوسازی خطوط تولید
امروزه از مشکلات عدیده ای که در سر راه تولید کنندگان قرار می گیرد، مخارج بالای نوسازی قطعات و دستگاه ها است. گرما الکتریک با ارزیابی زمانی و مالی پروژه، بهترین و سود آورترین برنامه را جهت تعویض دستگاه های قدیمی با حداقل قیمت ممکن برای مشتریان پیشنهاد می دهد. لازم به ذکر است که در چنین پروژه هایی، نوسازی خطوط تولید در هر دو صورت تعویض تک دستگاه و یا راه اندازی کامل یک خط تولید جدید امکان پذیر است.
خدمات مدیریت طرح (MC) و انجام پروژه های EPC
از جمله اصلی ترین مشکلاتی که در عرصه صنعت، گریبان گیر صنعتگران و تولید کنندگان است، می توان به فقدان توانایی و ناکارآمدی در مدیریت طرح ها و سرمایه گذاری های محدود و کلان اشاره کرد. گرما الکتریک با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، قادر به انجام صفر تا صد پروژه ها هم به صورت مدیریت طرح (Management Contract) و هم به شکل EPC بوده و با در نظر گرفتن نوع قرار داد، در مقام ناظر و یا پیمانکار، آماده ارائه خدمت است.